Niedziela, 24 Października 2021  Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Już po raz dziewiąty obchodziliśmy gminne Święto Truszczycy  

  W ostatni wakacyjny weekend, 28 i 29 sierpnia 2021 r. w naszym mieście odbyło się IX Święto Truszczycy. Organizatorem wydarzenia było Miasto Kalety oraz Miejski Dom Kultury w Kaletach. Sobotnie popołudnie urozmaicała grupa PASJA, prowadząc dla najmłodszych uczestników gry i zabawy z nagrodami. O godzinie 17.00 rozpoczął się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, a po nim odbyły się zawody w cięciu drewna. Wieczór uświetnił występ wokalny naszej mieszkanki Dominiki Ślimok oraz zabawa taneczna z zespołem EXIT.
  Drugi dzień święta gminnego w Truszczycy rozpoczął „HOLI FESTIWAL”, niezwykle widowiskowy pokaz kolorów, połączony z animacjami, konkursami i nauką tańca. Gwiazdą tegorocznego Święta Truszczycy była znana i lubiana wokalistka MONA LISA. Wieczór przebrzmiewał przy dźwiękach dobrej muzyki. Pogoda też dopisała. Dziewiąte Dni Truszczycy upłynęły w miłej i wesołej atmosferze. W wydarzeniu wziął udział burmistrz Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach Janina Perz oraz radni Michał Brol, Zygmunt Mirowski, Antoni Jeż i Krzysztof Rogocz.
  Burmistrz Miasta Kalety składa podziękowania dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury w Kaletach Marianowi Lisieckiemu za współorganizację wydarzenia oraz Państwu Danucie i Bogdanowi Dziuk za ponowne udostępnienie terenu, na którym odbył się niniejszy piknik.


  IX święto Truszczycy

  IX święto Truszczycy  IX święto truszczycy

  IX święto truszczycy

  IX święto truszczycy

  IX święto truszczycy

  IX święto truszczycy

  IX święto truszczycy

  IX święto truszczcy

  Już po raz dziewiąty obchodziliśmy gminne Święto Truszczycy

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM