Niedziela, 18 Kwietnia 2021  Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego  

  W dniu wczorajszym, 8 listopada 2017 r., w Restauracji “Casyno” miała miejsce uroczystość uhonorowania trzynastu par, które przeżyły ze sobą w związku małżeńskim 50 lat. Złote Gody wraz z zaproszonymi świętowali proboszczowie parafii w Jędrysku i Drutarni – ks. Wojciech Ciosmak i ks. Krzysztof Sędłak, burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz radni Rady Miejskiej Kazimierz Złotosz, Ryszard Sendel i Krzysztof Rogocz oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kaletach Lidia Chrobok.
  Szanownym Jubilatom wręczono medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, legitymacje oraz dyplomy, a także złożono serdeczne życzenia zdrowia i dalszej pomyślności.
  Na koniec części oficjalnej, Szanowni Jubilaci pozowali do pamiątkowego wspólnego zdjęcia.

  W tym roku Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego obchodzili:


  Państwo Ruta i Jerzy Baranowscy  Państwo Dorota i Henryk Bartela  Państwo Rozalia i Kazimierz Gaweł  Państwo Otylia i Antoni Klabis  Państwo Honorata i Henryk Matyja  Państwo Renata i Gerard Mazur  Państwo Teresa i Leon Nowak  Państwo Zefiryna i Stanisław Olczyk  Państwo Aniela i Eberhard Potempa  Państwo Ewa i Alfons Prandzioch  Państwo Maria i Ingbert Rapcińscy  Państwo Teresa i Witold Rosikoń  Państwo Maria i Andrzej Sołtys
  Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn marzec 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM