Poniedziałek, 18 Października 2021  Imieniny: Juliana, Lukasza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • IV GRAND PRIX w skacie sportowym w Miejskim Domu Kultury w Kaletach  

  W minioną sobotę, 9 października 2021 r., w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbył się IV GRAND PRIX O/Katowice o Puchar Burmistrza Miasta Kalety w Skacie Sportowym. Zawody otworzył włodarz naszego miasta Klaudiusz Kandzia. W zmaganiach udział wzięło 53 zawodników z całego Okręgu. Barwy MDK Kalety reprezentowało 9 zawodników.
  I miejsce zdobył zawodnik AMICUS Katowice zdobywając 3114 pkt w dwóch seriach. II miejsce dla reprezentanta BOMBAJKA Chorzów, Pana Piotra Kurzaczek z 2901 pkt., a III miejsce na podium przypadło naszemu Prezesowi Skata MDK Kalety Panu Jerzemu Zowada, który uzyskał 2858 pkt. Pan Jerzy został najlepszym zawodnikiem z drużyny MDK Kalety i otrzymał dodatkowo ufundowany przez Burmistrza Miasta Kalety Pana Klaudiusza Kandzię okazały Puchar.
  Turniej wsparli – Restauracja CASYNO Pani Sabiny Respondek i Firma PRODBRUK Oskara i Zygfryda Peła, za co składamy serdeczne podziękowania.
  Na zawodach był obecny Prezes Okręgu Pan Ryszard Feit, który był bardzo zadowolony z organizacji Turnieju, obiecując, że w przyszłym roku MDK Kalety również otrzyma możliwość zorganizowania zawodów. Zawody przebiegały w doskonałej atmosferze, a zawodnicy opuszczając salę widowiskową MDK Kalety mówili, że z przyjemnością wrócą na zawody do Kalet.

  Marian Lisiecki


  zawody w skacie sportowym

  zawody w skacie sportowym

  zawody w skacie sportowym

  zawody w skacie sportowym

  IV GRAND PRIX w skacie sportowym w Miejskim Domu Kultury w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM