Środa, 16 Stycznia 2019  Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Elektroniczna Karta Dużej Rodziny – Aplikacja mKDR  

  Zachęcamy wszystkie osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny w formie tradycyjnej do złożenia wniosku o przyznanie elektronicznej formy Karty tj. aplikacji mKDR. Aplikacja pozwoli szybciej i łatwiej wyszukać interesujące zniżki oraz poinformuje o nowych ofertach. Dzięki geolokalizacji aplikacja ułatwi posiadaczowi Karty znalezienie Partnerów oferujących zniżki w pobliżu miejsca, w którym się znajduje.

  W przypadku osób, które miały przyznane Karty lub złożyły wniosek o tradycyjną formę Karty Dużej Rodziny przed dniem 31 grudnia 2017 roku, przyznanie Karty elektronicznej będzie bezpłatne jeżeli złożą wniosek do dnia 31 grudnia 2019 roku. Po upływie tego czasu opłata za przyznanie elektronicznej formy Karty wynosić będzie 9,21 zł. W przypadku gdy rodzina wielodzietna nie posiada jeszcze Kart Dużej Rodziny przyznanie Kart w obu formach równocześnie tj. tradycyjnej i elektronicznej jest bezpłatne. Jednak jeśli nowa rodzina złoży wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny tylko w jednej formie, a następnie po jej przyznaniu złoży wniosek o dodatkową formę Karty, do wniosku musi załączyć dowód wniesienia opłaty za dodatkową formę Karty w kwocie 9,21 zł za każdą Kartę.

  Wnioski o przyznanie dodatkowej formy Karty dostępne są w biurze MOPS – Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego (biuro nr 1, parter budynku UM).

   

  Elektroniczna Karta Dużej Rodziny – Aplikacja mKDR

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn grudzień 2018

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM