Niedziela, 22 Września 2019  Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Biegi o Laur Złotego Dębu 2015  

    30 września 2015 roku w Truszczycy, w scenerii zabytkowej Alei Dębów odbyła się tegoroczna edycja imprezy promującej zdrowy styl życia - Bieg o Laur Złotego Dębu.
    W zawodach wzięło udział ok. 150 uczniów ze Szkół Podstawowych w Kaletach, Gimnazjów w Kaletach oraz uczniowie z zaprzyjaźnionego Miasta Vitkov w Republice Czeskiej. Zawody odbyły się z podziałem na kategorie wiekowe, na siedmiu dystansach: 100 m, 200m, 400m, 600m, 1000m, 1200m i 1500m. Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonał burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia.
    Po zawodach uczniowie z Vitkova mieli okazję zwiedzić Ichtiopark, gdzie czekały na nich atrakcje związane z rybami i wędkarstwem.
    Organizatorem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach, Miasto Kalety oraz Miejski Dom Kultury w Kaletach.


    Wyniki:

    kategoria 100 m., Szkoła Podstawowa, klasa I , rocznik 2009
    dziewczyny:
    I – Kaja Kasprzycka
    II – Agata Gozdek
    III – Nikola Brzezina

    chłopcy:
    I – Sebastian Kuder
    II – Wiktor Binek
    III – Wiktor Ordon

    kategoria 200 m., Szkoła Podstawowa, klasa I – II, rocznik 2008-2007
    dziewczyny:
    I – Agata Szewczyk
    II – Marta Janos
    III – Paulina Pietrek

    chłopcy:
    I – Kamil Sośnica
    II – Rafał Bruca
    III – Łukasz Wons

    kategoria 400 m., Szkoła Podstawowa, klasa III, rocznik 2006
    dziewczyny:
    I – Maja Klabis
    II – Agata Bambynek
    III – Zofia Czornik

    chłopcy:
    I – Oliwier Cogiel
    II – Jakub Madeja
    III – Premek Rohac

    kategoria 600 m., Szkoła Podstawowa, klasa IV – V, rocznik 2005-2004
    dziewczyny:
    I – Daria Grzeszczak
    II – Gabriela Briova
    III – Zuzanna Krawczyk

    chłopcy:
    I – Daniel Balacki
    II – Szymon Stańczyk
    III – Beniamin Kurcoń

    kategoria 1.000 m., Szkoła Podstawowa, klasa VI, rocznik 2003
    dziewczyny:
    I – Sabina Stroba
    II – Emilia Ślimok
    III – Dastina Rogocz

    chłopcy:
    I – Kasian Ćwieląg
    II – Petr Smolka
    III – Jakub Zok

    kategoria 1.200 m., Gimnazjum, klasa I – II, rocznik 2002-2001
    dziewczyny:
    I – Veronika Mikulenkova
    II – Klaudia Musialik
    III – Patrycja Pawlik

    chłopcy:
    I – Paweł Jarosz
    II – Dominik Słodczyk
    III – Daniel Gatys

    kategoria 1.500 m., Gimnazjum, klasa III, rocznik 2000
    dziewczyny:
    I – Karolina Masłowska
    II – Maja Kuder
    III – Kamila Myrcik

    chłopcy:
    I - Dominik Szulc
    II – Kacper Bonk
    III – Aleksander Wons


































    Biegi o Laur Złotego Dębu 2015

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2019

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM