Niedziela, 28 Lutego 2021  Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Święto Patrona Publicznego Gimnazjum w Kaletach  

  29 stycznia 2015 roku w obchodzone było święto Patrona Publicznego Gimnazjum w Kaletach - ks. Pawła Rogowskiego.
  W uroczystych obchodach udział wzięli przedstawiciele władz miejskich: burmistrz Klaudiusz Kandzia, przewodniczący Rady Miejskiej w Kaletach Eugeniusz Ptak wraz z radnymi: Janiną Perz, Ireną Nowak, Teresą Mryka, Alojzym Rupikiem i Grzegorzem Krupa, a także skarbnik miasta Renata Sosnica.
  Po Mszy św. w kościele pw. św. Józefa w Jędrysku, którą odprawił ks. Michał Wąs, złożono kwiaty na grobie ks. Pawła Rogowskiego na cmentarzu parafialnym.
  Burmistrz podczas akademii zorganizowanej w MDK Kalety złożył najserdeczniejsze życzenia dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom administracyjnym oraz uczniom. Zwrócił się do młodzieży aby zawsze pamiętali o mieście, z którego się wywodzą, o swojej małej ojczyźnie – Kaletach.
  Na ręce dyrektora Krzysztofa Lisieckiego władze miasta przekazały upominek dla szkoły – odtwarzacz płyt DVD, który z pewnością będzie pomocny w prowadzeniu niejednej lekcji.
  W uroczystościach wzięła udział również p. Ruta Baranowska, która przekazała dla szkoły książki z przeznaczeniem na nagrody dla uczniów.
   

  Święto Patrona Publicznego Gimnazjum w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn luty 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM